Plany, plany, plany i do dzieła!

Jeśli myślicie, że ostatnio mało się u nas dzieje i dlatego nowych postów jest mniej to muszę Was zdziwić – dzieje się tak dużo, że nie mamy czasu tego opisywać. 🙂

Początek marca był momentem, gdy mogliśmy się ponownie spotkać w Ossie w całym SOTowym i eMTisowym gronie. Omawiane tam były wyniki poszczególnych unitów Grupy Eurocash za poprzedni rok oraz nakreślane pomysły i zadania na obecny.

Zaraz po powrocie wyruszyłem w trasę, by poznać moich nowych klientów, którymi mam przyjemność opiekować się przez  2 miesiące. Praca SOTa jako PH wymaga olbrzymich pokładów energii, wszystkiego trzeba się uczyć bardzo szybko, by pokazać się z jak najlepszej strony. Jakub, mój dyrektor sprzedaży wyznaczył mi ambitne cele już w pierwszym miesiącu – obroty na poziomie 0,5 miliona złotych. Jak więc wyglądał mój marzec?

          Klienci mający swoje sklepy od Jarocina po Kalisz to codzienne trasy po 250-300 kilometrów. To dużo pracy w domu przygotowując oferty, promocje i rabaty dla klientów. To jednocześnie niesamowita satysfakcja z dobrze przeprowadzonego „dila”. To dziesiątki godzin rozmów indywidualnych i telefonicznych z klientami, PH producentów, kupcami, logistyką i niezwykle cierpliwymi dziewczynami pracującymi w BOKu.  To umiejętność podejmowania bardzo szybkich decyzji i momentami ostrych negocjacji handlowych.

Screenshot_2013-03-30-19-53-07

          Codzienna, długa i wymagająca praca to jednocześnie sukces pod koniec miesiąca gdy udaje się zrealizować plan. Kwiecień z pewnością będzie trudniejszy i jeszcze bardziej ambitny – ale i moja energia nie jest wcale mniejsza. 🙂

Wracam do pracy!

Michał

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s