Delikatesy Centrum – co i jak

Cześć,

Zacznę może  od przedstawienia się. Mam na imię Bartek, pochodzę z Sosnowca i opowiem wam jak trafiłem na program Menadżerski do 6 największej firmy w Polsce, czyli do Eurocash.

Może od początku, jak trafiłem do programu SOT. Zanim rozpocząłem prace w Eurocash, pracowałem jako przedstawiciel handlowy w hurtowni gastronomicznej oraz  kierownik sektora logistycznego w magazynie dużej francuskiej sieci sklepów sportowych i pewnego dnia natrafiłem na ogłoszenie programów managerskich w Eurocash. Po zapoznaniu się z ofertą programów aplikowałem na program Sales and Operation Trainnes. Po kilku dniach otrzymałem telefon, że dostałem się do rekrutacji w pierwszych dwóch etapach było wykonanie testów ( osobowościowego oraz analitycznego myślenia). Po kilku dniach oczekiwania na odpowiedź, otrzymałem ją – przeszedłem dalej. Kolejnym etapem był całodniowy assasment center, gdzie spotkałem osoby biorące udział w rekrutacji również do drugiego programu menadżerskiego w Grupie Eurocash czyli do management trainee. Po całym dniu zadań udało się przejść do ostatniego etapu rekrutacji, którym było spotkanie z kierownikiem, oraz dyrektorem operacyjnym Eurocash Franczyza. Po  tygodniu oczekiwania na telefon z odpowiedzią – otrzymałem ją. Jak przypuszczacie była ona pozytywna i od lipca rozpocząłem swoją przygodę w Eurocash Franczyza jako Doradca Klienta w sieci Delikatesy Centrum. Pierwsze dwa miesiące pracy były wdrożeniem, gdzie poznałem wielu fajnych ludzi pracujących w centrali firmy, a także w różnych regionach kraju m.in. w Krośnie, Gdańsku czy Szczecinie.

Dwa miesiące minęły jak jeden dzień jak to jest w piosence 🙂  i od początku września rozpocząłem prace jako 100% Doradca Klienta. W sklepach Delikatesów Centrum stawia się na najwyższą  jakość oraz świeżość produktów.

Dlatego klienci codziennie mogą liczyć na świeże owoce, warzywa czy też mięso i wędliny moją pracą jest sprawdzanie i pilnowanie by w każdym sklepie były te standardy zachowane by każdy klient w każdym sklepie był zadowolony z zakupów.   Moja praca to także pomoc franczyzobiorcą by ich sklepy jak najlepiej funkcjonowały, to rozwiązywanie problemów dnia codziennego.

Dzień pracy zaczynam od przeczytania i wysłania maili później do samochodu i  w drogę na sklepy.  Podczas tych prawie 3 miesięcy pracy nauczyłem się rzeczy, których żadne studia czy książki nie nauczą.

To był mój pierwszy wpis na bloga i  na pewno nie ostatni.

Pozdrawiam wszystkich

Bartek – Doradca Klienta EC Franczyza

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s